Hytale Oyununun Kullanıcı Arayüzü

Hytale UI

Hytale UI

Birkaç yıldan beri Hytale üzerinde çalışıyoruz ve bugün nihayet projenin kapsamını açıkladık. Hytale’ın fragmandaki arayüzünü çok fazla göstermemek için bir seçim yaparken, bu fırsatı sahnenin arkasında ne üzerinde çalıştığımızı göstermek için kullanmak istiyoruz.

Bazen, nasıl bir etkileşim kurduğunuzu görene kadar bir oyunun nasıl oynandığını tam olarak anlayamazsınız, bu nedenle aşağıdaki ekranların ve konseptlerin size Hytale’nin macera modunun nasıl bir şey olduğunu daha iyi anlayabildiğini umuyoruz. Açıkçası, bu ekran görüntüleri ve konseptler oyunun gelişimsel bir versiyonunu yansıtıyor: oynamaya başladığınızda bazı şeylerin değişmesi muhtemel!

Hytale Arayüz

Karakter yaratıcımız, avatarınızı kalbinizin içeriğine göre özelleştirmenizi sağlar. Her öğe için çoklu renk seçenekleri de dahil olmak üzere, giyimden fiziksel görünüme kadar her şeyi özelleştirebilirsiniz! Avatarlar modüler olduğundan, farklı setlerden gelen öğeleri karıştırabilir ve eşleştirebilirsiniz. Yakından bakın ve bu görüntünün ana menümüz hakkında bir fikir verdiğini göreceksiniz!

Hytale Arayüz

Harita, görevleri, zindanları, Dünya Kapıları’nı ve hatta arkadaşlarını bile bulmanıza yardımcı olur. Bu durumda, oyuncu Hytale’ın macera modunda tehlikeli bir tapınağı keşfediyor. Siz keşfettikçe, haritanız yapılacak yeni şeyler ile sürekli güncellenecektir.

Hytale Arayüz

Özellikle kullanıcı işçiliği konusunda Arayüz ile deneyler yapıyoruz. Fikirlerimizden biri, işçiliği ve işlemeyi doğrudan envanter ekranına dahil etmektir, bu da PvP oyuncularına esneklik sunarken, kaynaklarda hayatta kalmak için ihtiyaç duyduğunuz teçhizatı kolayca ve hızlı bir şekilde monte etmenize izin verir.

Hytale Arayüz

Oyunda ilerledikçe, güçlü silahlar ve teçhizatlar yapmak için zanaat malzemeleri ve deney parçaları bulabileceksiniz. Bu ödüllendirme işçiliği sistemi, yeni tarifler keşfetmek için bir araya getirmenize ve denemenize izin verirken, bildiğiniz tüm tarifleri de gösterir.

Hytale Arayüz

Hytale’da, gittikçe daha güçlü ekipman yaratacak ve yağmalayacaksınız – yukarıdaki resim, denediğimiz bazı ipucu kavramlarını göstermektedir. Ekipmanınızın kuvvetli ve zayıf yönlerini anında değerlendirmenizi mümkün kılmak istiyoruz!

 

Yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim. Kaynak için buraya tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir